STUDIOBRIGIT

Jak udělat radost nevěště

Představte si, že žijete v 21. století a chtěli byste mít tu nejlepší svatbu vašich snů. Co k tomu potřebujete? Především inspirace, že ano? V dnešní době, můžete mít na svatbě i ohňostroj, což je opravdu veliká paráda, a to hlavně pro nevěstu, která prožívá svatbu více jak nad 150 %. Naše stránka se zabývá tím, jak vybrat ty nejlepší svatební šaty nebo i společenské šaty. Pojďme si rozepsat pár zajímavých informací o tom, jak to vůbec funguje a jaké jsou možnosti. Čtěte dál:

Nejlepší značka svatebních šatů

Prvně bychom si měli říct, jaké jsou nejlepší svatební šaty neboli jejich nejpopulárnější značky: Oscar de la Renta, Markarian, Galia Lahav, Monique Lhuillier, Lein, Naeem Khan nebo Vera Wang. Jedná se o mezinárodně uznávané značky pro svatební šaty. Dále tu máme i české návrhářky svatebních šatů: Petra Balvínová, Odivi Sobje, Petitée, Marie Mukařovská, Helena Mertlová, Zuzana Kubíčková, Sisterconspiracy, Sandra Marková a Shoedaism.

Věříme, že pokud byste hledali ty nejlepší šaty na svatbu, z výše uvedených kousků, si určitě vyberete.

Jak by měli takové pořádné šaty na svatbu vypadat

Především by šaty měli na první pohled zaujmout. Jedná se o obrovskou událost, takže žádné nevýrazné svatební šaty vůbec nechceme. Barva, je jasná. Nikdy jsme se nestakali s tím, že svatební šaty by měli jinou barvu než bílou. Říkáme, že je populární doba, ale tohle by bylo narušení všech základních kodexů. Představte si, kdyby se na svatbě ukázala nevěsta v černém a ženich v bílém, co byste si o tom mysleli? Můžeme říci, že to může být velmi zajímavý nápad, o kterým by věděl určitě celý svět, nemyslíte? Menší rekapitulace, šaty by měli být pěkné, výstřední, uhlazené, vyžehlené a hlavně, dokonalé!

Cena svatebních šatů

Můžete říct, že tato událost může být tak trochu nákladná, nemyslíte? V dnešní době, průměrná cena svatebních šatů, se může vyšplhat až na 4 000 dolarů, neuvěřitelné, že ano? Nebojte, nemusí to být ve vašem případě tolik, ale třeba i 500 dolarů za kus. Naštěstí můžeme jít z této ceny ještě níže a šaty si jenom vypůjčit. Jelikož vypůjčení svatebních šatů, je ta nejlepší a nejjednodušší možnost, kterou můžete vůbec udělat. My jsme si pro vás přichystali pár míst v ČR, kde si šaty můžete vypůjčit: Bridal Salon Delta – Chomutov, Bridal Salon Delta – Most, Svatební agentura Hana Jechová, Svatební salon SiRé, Svatební salon Emílie Karlovy Vary, Svatební salon a agentura Studio V.Moon, Laura - Svatební Salon Žatec, Luxury Wedding Salon Romance, Bridal Salon Bellezza nebo Květuše - Bridal Studio.

Vypsali jsme vám pár salonů, kde si budete moci vypůjčit šaty levně. Samozřejmě, zde záleží odkud jste, abyste nemuseli zbytečně zajíždět daleko. Pokud si budete chtít koupit šaty za 4 000 dolarů a aktuálně na to nemáte peníze, doporučujeme vyzkoušet online stránku českecasino.com, kde byste mohli zkusit své štěstí a svatební šaty, vyhrát zcela zdarma! Na stránce můžete hrát online automaty, díky kterým máte jedinečnou šanci! Doufáme, že jsme vám trochu pomohli, s výběrem vašich šatů a že vaše svatební událost, dopadne opravdu dobře! Vaše stránka Studiobrigit!

18 Mar 2021